Gizlilik Politikası

      TG Expo Uluslararası Fuarcılık A.Ş. olarak www.tgexpo.com web sayfasını ziyaret edenlerin gizliliğini korumayı ilke olarak benimsemiş bulunmaktayız. TG Expo, size ait kişisel bilgilerin saklanmasından ve güvenliğinden sorumlu bir şirket olarak, bilgilerinizin herhangi bir kayba ya da değişikliğe karşı korunması ve güvenli bir şekilde saklanması için gerekli önlemleri almakta; bu konuda teknik ve yazılımsal işlemleri gerçekleştirmektedir. Web sitemiz, kullanıcılarımıza daha doğru bilgi aktarmak amacıyla, en az bizim kadar güvenilir olduğunu düşündüğümüz sitelere bağlantılar içermektedir. Ancak ilgili sitelerin gizlilik politikalarından ya da içeriğinden TG Expo sorumlu tutulamaz. Web sitemizi kullanmanız, gizlilik politikamızı okuduğunuz; anladığınız ve onayladığınız anlamını taşımaktadır. Adli ya da idari mercilerden gelebilecek işbirliği talebi halinde, ilgili yasa ve yönetmelikler uyarınca gerekli mercilerle kişisel bilgilerinizi paylaşabiliriz. 

     Kişisel olmayan bilgiler, anonim ve sizi kişisel olarak tanımlamayan bilgilerdir. Bu bilgiler sunucularımızda otomatik olarak depolanmaktadır. Bu verilerin arasında gerçek isminiz, adresiniz, telefon numaranız, e-posta adresiniz, İnternet Servis sağlayıcınızın ismi, IP adresiniz, web gezgini yazılımınızın versiyonu, erişim sağlanan bilgisayarın işletim sistemi, bize yönlendiren web sitesi, sitemizdeyken ziyaret ettiğiniz siteler ve sitemizi bulmak için kullandığınız arama sözcükleri bulunmaktadır. 

      TG EXPO olarak tarafımızdan, size önceden onayınız alınarak TG EXPO’nun ticari faaliyetlerine yönelik bilgilendirme amaçlı e-bülten gönderimi de sağlanabilir. Önceden onaylı e-posta sistemimize katılmayı seçtiğiniz takdirde size, bağlı ortaklıklarımız da, ilginizi çekebilecek etkinlikler, ürün ya da hizmetlerin ilan ve bildirilerini gönderebilirler. Ayrıca, dilediğiniz zaman hiçbir gerekçe göstermeden info@tgexpo.com adresi üzerinden bize ulaşarak e-bülten aboneliğinden ayrılabilirsiniz. 

     TG Expo nezdinde sizin beyan ettiğiniz bilgilerinizin işleme amacı dışında kullanılmayacağını, rızanız yahut ilgili mevzuatta öngörülen bir diğer sebep olmaksızın 3. kişilere aktarılmayacağını, mevzuat gereği kamu kurum ve kuruluşları ve/veya yargı mercileri ile paylaşılması zorunlu olan bilgilerin bu durumun istinasını teşkil ettiği hususlarında bilgilendirildiğinizi, kanuni ya da hizmete/sözleşmeye bağlı fiili gereklilikler halinde TG Expo’nun birlikte çalıştığı ya da kanunen yükümlü olduğu kamu kurum ve kuruluşlarıyla ve/veya Türkiye’de veya yurt dışında mukim olan 3. kişi hizmet sağlayıcı, tedarikçi firmalar ile paylaşılmasını, kanuni ya da hizmete/sözleşmeye bağlı fiili gereklilikler halinde yurt dışına aktarılmasını da dahil olmak üzere işlenmesine, konu hakkında tereddüde yer vermeyecek şekilde bilgi sahibi olarak, aydınlatılmış açık rızanız ile onay verdiğinizi, TG Expo’nun 6698 sayılı yasa kapsamında sizlere gerekli açıklamaları yaptığını ve bu yasadan kaynaklanan hakları konusunda sizlere bilgi verildiğini kabul beyan etmekte ve ikrar etmektesiniz. 

     Sizlerin, fuar adına, kayıt sırasında edindiğimiz tüm kişisel bilgilerin TG Expo veri tabanında toplanılacağını ve TG Expo tarafından ya da 3. şahıslar tarafından promosyon, e-bülten gönderimi, çağrı merkezi aramaları, SMS gönderimi ve hedefli pazarlama amaçlı kullanılabileceğini kabul etmektesiniz. Verilerinizin değişiklik ve düzeltilmesi ile ilgili taleplerinizi Pazarlama Departmanı, TG Expo, Eğitim Mahallesi Poyraz Sokak Ertogay İş Merkezi Kadıköy/İstanbul – Türkiye adresine ya da marketing@tgexpo.com  e-mail adresine bildirilebilirsiniz. 

     Güvenlik sebebiyle, suç önlemek ve tespit etmek üzere, tüm fuar alanı kapalı devre kamera sistemi ile kaydedilmektedir.